Показано 31-45 из 357 сообщений
327. BodyaC   (28.03.2002 11:14)
0
Не время Калите в отставку уходить !
Пусть отвечает за игру команды до конца. А концом будет проигрыш Ворскле :). Неужели на один матч трудно настроится ?

326. Адмін   (28.03.2002 10:24)
0
2 Всіх - Як ви дивитесь на те, щоб поміняти гостьову....ну я маю на увазі новий дизайн...

325. Mariupolezzz   (25.03.2002 20:31)
0
Эх,жалко вы этим селянам просрали....

324. stef   (24.03.2002 02:27)
0
Puzyr, залежно який поїзд. Їх з Киева їде два. Але той що ті думаеш приходить десь біля пів сьомої.
За 3-4 години обійдете все місто. А в день виборів мабуть придумають якусь культурну програму.

323. Puzyr   (23.03.2002 11:52)
0
ПРивіт народ!!!
Такі питаннячка винекли до Вас, перш за все до Адміна.
Чи не міг би ти взнати о котрій годині приїзджає потяг Київ - Ужгород (пас.), за моїми підрахунками він у Вас десь о 6 год. ранку. Тут біда, у нас був потяг Харків - Ужгород, але він зараз їде через СУми, бо в нас лєпєздрічество тягнуть.
І ще шо у Вас цікавого в місті є подивитися.
Нас буде віж сили 6-7 чоловік.
Так шо чекайте на полтавців, матч буде у багато в чому вирішальним.

322. Адмін   (21.03.2002 09:27)
0
2stef-ТАк безперечно потрібно брати 6 очок......інакше і бути не може.....

321. stef   (20.03.2002 02:24)
0
На футбол ходити треба однозначно. Тут двох думок бути не може. І хрест рано ставити, але треба брати 6 очок. Я не говорю що це нереально, але після матчу в Киеві я не побачив ніяких реальних здвигів чи прогресу в грі порівняно з осінню. І що саме головне не рубалися. Можна зрозуміти що всі були в "Динамо" і т.д., але повинен бути спортивний характер, злість в кінці кінців. Після таких поразок багато тренерів подають у відставку. По хрен кому програли, "Реалу" чи "Баварії". В понеділок побачимо.
Адмін, ти не в курсі в другому колі "Закарпаття-2" знову буде грати в Мукачеві?

320. Адмін   (19.03.2002 16:00)
0
Нда......я думаю не стоїть робити висновків з першої гри...адже була довга зимова пререрва...я думаю що не люба команда змогла б на рівних змагатися з Динамо після такої перерви...Динамо більш досвідчена команда і скорше виходить із зимової сплячки...тому ще все попереду....але головне щоб наші не прокинулися, коли вже буде пізно.....А ЗАРАЗ ГЛОВНЕ ІДТРИМКА...І НЕХАЙ З ВАЛІДОЛОМ АЛЕ ПІДТРИМКА....ТО Ж ПРИХОДІТЬ НА МАТЧ З ПОЛІГРАФТЕХНІКОЮ....

319. BodyaC   (19.03.2002 10:55)
0
Думаю крест на вышке ставить рано. Ну а от матча я получил удовольствие - давно столько голов не видел. :) При чем красавцы, на любой вкус. Жил бы я в Ужгороде все равно ходил бы на каждый матч - если наши не выигрывают, то по крайней мере пропускают много. Думаете если они в первую лигу вылетят, то там футбол красивее будет? Видал я когда то матч Закарпатье - Динамо-2. Ничего интересного. Так что - наслаждайтесь футболом, вместе с валидолом :)

Ворксла в этом туре тоже продула. Думаю, все решит матч с Ворсклой. Может Радченко в Японию съездит и станет внимательнее что ли в защите отрабатывать :)))) Будет всех по длине шнурков в линию выстраивать, а то блин выстраиваются в виде буквы ЗЮ. Этого ж Лаки на оффсайдах только и надо ловить! ... если бы им кто то до игры об этом рассказал :(

318. stef   (18.03.2002 18:32)
0
Привіт всім!
BodyaC, радий тебе тут бачити, бо після такої гри можна і забити на команду.
Я дивився матч по тарілці під коментар Розанова. Що можна сказати? Я ще осінню говорив що Калитвинцеву рано тренувати команду вищої ліги. Часом складалося враження що не знали що робити на поляні. Один Целих молодець - відзначився! Жарт! Якщо в ближайших 2-х матчах дома не візьмуть 6 очок, то можна ставити хрест на "вишці". Сумно.

317. BodyaC   (18.03.2002 11:01)
0
Привет всем
Был я на этом печальном матче
Второй тайм оставил просто удручающее впечатление. Ни одного момента - но что самое главное полное отсутсвие команды. Какие то игроки бегали по полю вразнобой, защитники типа пытались выстраиваться в линию но нифига не получалось, тренерской мысли никакой. Кроме Богатырева по игре вообще никого выделить не могу.
И это при том, что половина Динамо после счета 2-0 просто стояло. А в первом тайме как все хорошо начиналось. Наши время от времени переигрывали Боднара (который увлекался атакой) и несколько выходов по левому флангу завершались ударами или навесами в штрафную. Очень грамотно разыграли угловой, нескольких сантиметров не хватило.
Т.е. по первому тайму впечатления положительные, но опять таки за счет индивидуальных а не командных действий. Думаю что Калита как тренер пока ничего команду не научил. Правда наверное трудно чему то учить команду, которая на 80% арендована. Вобщем если Зак таки вылетит в этом году из вышки, я не удивлюсь. Зато если он там останется, это можно будет считать почти подвигом.

Кто то из фанов Закарпатья вывесил баннер во втором тайме прямо в секторе киевских ультрас. После матча я хотел туда добраться, но пока шел со своего сектора , все уже разбежались ... :(

316. stef   (16.03.2002 01:34)